Categories
Uncategorized

Giydiği zaman, resimli büyü olur

Yaşam tarzı uzmanı Gritty’nin atletik markası ‘Hoot’, bir mil giyim ayar trendini karşılamak için yükseltilmiş bir atletik görünüm önerir. 2020’den beri yapılan ‘tek mil giyim’ eğiliminin, dışarı çıkmaktan kaçınmaktan ve evde kalmaktan kaçınmaktan kaçınarak bu yıl yürüyüş gibi hafif gezilere genişlemesi bekleniyor.

Tek millik bir yazılım ayarı, benzer bir renk veya malzeme seti ile benzer bir sütyen üzerindeki tozluk ve dış giyim ile tutarlı olduğu anlamına gelir. Yüksek yoğunluklu mesafe seviyesi, toplumdaki yorgunluğu ve depresyonu artırarak bu sorunu çözebilecek hobilere ve egzersizlere olan ilgiyi artırdı ve yaşam önleme kurallarını korurken hafif aktivitelere devam edebilecek tek mil giyimine olan ilginin arttığını kanıtladı.

Whit, hava koşullarına ve çeşitli durumlara göre kolayca giyilebilen ‘tonda’, ‘hafiflik’ ve ‘işlev ve pratiklik’ noktalarına sahip yeni öğeler gösteriyor. Özellikle ilkbaharda, faydalı olabilecek dışardan çok dikkat çekiyorum.

Whit’in yumuşak rüzgar freni kapüşonlu ceketi, hem basit hem de pratiklik ve sıcaklık içeren kapüşonlu bir tasarımdır; belde bir dize ile ayrıntılı bir üretime sahiptir. Genellikle rahat ve sportif bir hisle ipleri sıkıştırırsanız, kadınsı siluetler öne çıkabilir.

Essential Fullover Hoody Jacket, yumuşak dokunuşu en üst düzeye çıkarmak için taret kumaşına perde işleme ekler. Tasarım, küçük günlük kıyafetlerin yanı sıra ev kıyafetleri olarak da kullanılabilir; kalçaları kaplayan rahat bir kaptan ve rahat bir çukur içerir. Dışarı çıktığınızda tozluklarla eşleşir ve egzersiz görünümü yüksüz üretebilirsiniz.

Overfit hafif başlık ceketi, günlük görünümden açık havaya kadar yaygın olarak kullanılabilecek bir karışım eşleştirme öğesidir. Pratik kapüşon noktaları ve rex pitleri ile karakterizedir. İlkbaharda açık hava etkinlikleri için optimize edilmiş, su geçirmez kumaş kullanarak basit bir tasarımdır.
Zaman değiştikçe, trendler değişmeye devam ediyor, bu noktada modacıların benzersiz moda anlayışını sürekli olarak gösteren ve modacıların yerini koruyan kişilerle dolu olan benlikler var.

Kore’deki Fransız şık görünümünün en iyi gösterisi olan Aktör Ryeo Won, 레플리카 modacının uzun zamandır varlığını sürdüren benliklerden biridir. Çok doğal olmayan doğal görünümden zevk alır ve çok doğal olmayan bir görünüme sahiptir; şık bir görünüme ve hassas bir Warnaby gövdesine sahip sıradan bir atmosfere sahiptir.

Zamanla daha güzel hale gelen kurnaz günlük görünümü de sürekli popülerlik kazanıyor ve derin bir atmosfere sahip olan aktör Ryeo Won’un günlük yaşamına bakalım.
Zamanla değişmezken, genellikle sevimli bir kızın duygusal ifadesinden hoşlanır. İnce bir tarzdan zevk aldığı için, aşırı tasarım öğelerinden ziyade basit ama sivri görünümleri tercih eder.

Çizgili örgü ve kot pantolon, turuncu, pembe ve siyah gibi renkli renklerle taze gündelik görünüme sahiptir ve ayrıca gümüş saç ve dal rengi pigmentlerle puanlar verir. Cherry Print daha sonra nokta örgü hırkası ve kot pantolonu eşleştirerek Koji atmosferinin gündelik görünümünü tamamladı.
Eğlence endüstrisi temsilcisi modacı, yürürken bile gitmiyor. Köpek yavrusu ile yürürken, Ryeo Won doğal bir moda gösterdi.

Siyah kısa dolgu ile tozluk eşleştirerek beyaz sox ile puan verdik. Hafif yürüyüş için iyi sportif görünüm, aşırı süslenmeden yeterince şık görünüyor. Kolay ve pratik görünüm tercih ederseniz, çeşitli öğeleri karıştırın

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다